Naujausi skelbimai

Jaunesnysis (-ioji) duomenų analitikas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 378921

Darbo skelbimo numeris

378921

Darbo aprašymas

Būti atsakingu (-ai) už žemės ūkio verslo valdymo sistemos, vartotojų aptarnavimą;
Kartu su komanda analizuoti KPI poreikius ir išvesti reikiamus verslui duomenis suprantamoje formoje;
Identifikuoti, analizuoti ir spręsti susijusius su duomenų bazėmis incidentus ir problemas, atlikti DB sistemų našumo, talpumo stebėseną;
Tvarkyti duomenų bazes, užtikrinti optimalų ir nepertraukiamą jų veikimą;
Įgyvendinti ir išplatinti mūsų diegiamas naujoves, palaikyti - tobulinti jau įdiegtas sistemas.
Privalumai:
POWER BI paruošimo naudojimui įgūdžiai;
Turėti patirties su duomenų bazių, bei jų serverių veikimo kokybės analize ir optimizavimu.

Reikalavimai

Turėti aukštąjį išsilavinimą matematikos, inžinerijos, ar informatikos srityse;
Mokėti rašyti SQL užklausas;
Turėti patirties su duomenų bazės užklausų optimizavimu;
Turėti loginį mąstymą bei gerus analitinius įgūdžius;
Gebėti bendrauti su vartotojais organizaciniais klausimais, padėti jiems spręsti problemas.

Įmonė siūlo

Darbą su galimybe sugalvoti ir padaryti;
Draugišką, entuziastingą komandą.
Puikią atmosferą patogiame biure;
Asmeninės iniciatyvos laisvę;
Gerą, jūsų žinias atitinkantį atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 10 d.

„Groward Group" įmonių grupei priklauso keliolika veržlių ir inovatyvių agroverslo bendrovių, kuriose dirba daugiau nei pusė tūkstančio darbuotojų. Esame viena sparčiausiai augančių žemės ūkio verslo grupių Lietuvoje. Prioritetinės mūsų veiklos kryptys – ekologija, natūralūs produktai, orientacija į aukštą produktų bei paslaugų kokybę ir pridėtinę vertę. Nuolatinį augimą čia mums garantuoja išskirtinis „Groward Group" dėmesys darbuotojų kompetencijai, inovacijoms bei nuolat tobulinamiems procesams. Esame tikri, jog tolesnę sparčią verslo plėtrą visų pirma garantuos mūsų darbuotojų profesionalumas, puikus mikroklimatas ir geros jiems siūlomos darbo sąlygos.