Naujausi skelbimai

Juristas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 328220

Darbo skelbimo numeris

328220

Darbo aprašymas

• rengti bei derinti su įmonės veikla susijusias sutartis, jas lydinčius dokumentus
• rengti bei derinti įmonės vidaus dokumentus (reglamentus, taisykles, tvarkas ir kt.)
• pagal savo kompetenciją atstovauti įmonės interesams valstybinėse institucijose, arba santykiuose su trečiosiomis šalimis
• konsultuoti įmonės darbuotojus teisės klausimais, informuoti apie naujų teisės aktų atsiradimą arba galiojančių pasikeitimus
• kitos įmonės teisininko funkcijos

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas
• ne mažesnė kaip 3 metų teisininko darbo patirtis
• LR įstatymų bei kitų norminių teisės aktų, teismų praktikos išmanymas, gebėjimas juos tinkamai interpretuoti ir taikyti praktikoje.
• Nekilnojamojo turto, aplinkos teisės išmanymas būtų privalumas
• geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)
• rusų kalbos mokėjimas (privalumas)
• geri analitiniai bei stiprūs teisinio argumentavimo įgūdžiai
• gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje

Įmonė siūlo

• įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
• galimybę nuolat tobulėti ir mokytis
• konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus darbo rezultatus
• profesionalią komandą, kurios dėka efektyvus darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais
kolegomis yra mūsų sėkmės pagrindas
• papildomą sveikatos draudimą

Norinčius kandidatuoti prašom užpildyti gyvenimo aprašymą „Senukų“ tinklalapyje http://imone.senukai.lt (visa informacija skiltyje KARJERA http://imone.senukai.lt/karjera/cv/). Tel. pasiteirauti (8 37) 327 529.

Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. kovo 15 d.
Įvestas:
2018 m. vasario 14 d.

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – didžiausia statybos, remonto ir buities prekių įmonė Baltijos šalyse. Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3500 profesionalų, siūlančių platų prekių pasirinkimą žmonėms, statantiems būstą ar gerinantiems savo gyvenamąją aplinką.
Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.