2022-07-29 11:26:48

Kelner/Kelnerka

CVMarket.lt klientas

Job Description

Fabryka Wełny Hotel & SPA**** to miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnym designem, relaks ze sztuką, a surowy industrialny klimat z eleganckim komfortem. Obiekt mieści się w budynku dawnej fabryki rodziny Baruchów w samym centrum Pabianic, w niedalekiej odległości od Łodzi.

Fabryczne wnętrza zostały gruntownie zmodernizowane i przystosowane do wymagań współczesnych gości, a jednocześnie ceglane ściany czy dyskretnie wkomponowane w całość elementy dawnego wystroju wciąż przypominają o historii tego miejsca
i nadają mu niepowtarzalny klimat.

Fabryka Wełny to powstały w unikatowym kompleksie budynków pofabrycznych, czterogwiazdkowy hotel w centrum Pabianic. Obiekt posiada 54 komfortowo wyposażone pokoje wraz z 4 apartamentami, basen, strefę Spa & Wellness, klub fitness z kortami do squasha, kręgielnię, restaurację, centrum konferencyjno - bankietowe. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, w którym mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Poszukujemy miłych, komunikatywnych i uśmiechniętych kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Requirements

  • Obsługa gości indywidualnych, grupowych w restauracji hotelowej, sali konferencyjnej,
  • Room service,
  • Dbanie o estetykę i czystość sali restauracyjnej, śniadaniowej wraz z powierzonym zapleczem,
  • Przyjmowanie dostaw towarowych,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Sporządzanie zapotrzebowania na produkty bieżące,
  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość min. jednego języka obcego (preferowany angielski),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kelner/barman,
  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • Wysoka kultura osobista,

Company offers

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawy zakres zadań i obowiązków,
  • Dobre wynagrodzenie z systemem premiowym.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na

adres: marketing@fabrykawelny.pl
lub poprzez opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.