Keramikos studijos darbuotojas Anglijoje!

DARBAI SVETUR

Darbo skelbimo numeris

365401

Darbo aprašymas

Darbui poilsio ir pramogų parkuose (Š.Devone) įsikūrusioje keramikos studijoje ieškome savimi pasitikinčio ir entuziastingo darbuotojo, kuris bus atsakingas už:

➡️ svečių pasitikimą;
➡️ užsiėmimų eigą (paruošti užsiėmimų vietas, paaiškinti/padėti klientams lipdant, glazūruojant molio gaminius, pakrauti/iškrauti keramikos gaminių degimo krosnį);
➡️ švaros ir tvarkos palaikymą studijoje;
➡️ gėrimų (kava, arbata) ruošimą ir patiekimą.

Ieškome 2 žmonių, 1 pilnam etatui konkrečiai dirbant keramikos studijoje ir 1 žmogaus pusei etato, kuris darbą keramikos studijoje derins su darbu housekeeping departamente(3 dienos keramikos studijoje,2 dienos tvarkant poilsio namukus).

Darbas: 30-40 valandų per savaitę(priklauso nuo to,ar pilnas etatas,ar 0,5). Lankstus darbo grafikas.

Alga: nuo 7,83GBP/val. Nuo balandžio mėnesio 1d. 8,21GBP/val. Alga mokama kartą per mėnesį.

Būstas suteikiamas, kambariuose po 1. Poros ir draugai neišskiriami, gyvenama tuomet kambariuose po 2. Nuomos kaina 49GBP/sav.žmogui.

Reikalavimai

✅ gera šnekamoji anglų kalba;
✅ patirtis dirbant su keramikos gaminiais/keramikos studijoje - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641, 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Didžioji Britanija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 10 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 12 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 9 EUR per val.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Žiūrėti profilį