2022-07-29 11:26:48

Klausos protezavimo specialistas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome tinkamo kandidato, norinčio įgyti naują, unikalią profesiją eiti klausos protezavimo specialisto pareigas.

Klausos protezavimo specialistas dirba su žmonėmis, kurie turi klausos sutrikimų. Šio specialisto pagrindinės pareigybės:

  • klausos testo atlikimas audiometru;
  • klientų konsultavimas klausos problemų ir reabilitacinių sprendimų klausimais;
  • techninių priemonių išmanymas;
  • klausos aparatų ar kitų pagalbinių klausos priemonių parinkimas;
  • klausos aparatų derinimas ir pritaikymas naudojant programinę įrangą, ausies antspaudo nuėmimas;
  • darbas klausos centre Šiauliuose bei kilnojamo pobūdžio darbas rajonuose;
  • tinkamam kandidatui yra skiriami intensyvūs, profesionalūs audiologijos teorijos ir praktikos kursai - mokymai savarankiškam darbui užtikrini.

Reikalavimai

  • Empatija, noras padėti žmonėms;
  • Tinkamas išsilavinimas - inžinerija, biomechanika, biomedicina, ergoterapija, visuomenės sveikata, kiti sveikatos mokslai;
  • Puikūs organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas profesionaliai dirbti ir bendrauti su klientais bei komados nariais;
  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Įgyti naują profesiją ir tapti savo srities profesionalu;
  • Stabilų, pastovų darbą, biuro patalpos miesto centre;
  • Visas socialines garantijas ir motyvacinę d.u. sistemą;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Pastovius mokymus ir augimą kartu su įmone.