Klausos protezavimo specialistė/as
Darbo skelbimo numeris #973053

Darbo aprašymas

  • Klausos protezavimo specialistas dirba su žmonėmis, kurie turi klausos sutrikimų.Šio specialisto pagrindinės pareigybės:

  • klausos testo atlikimas audiometru,

  • klientų konsultavimas klausos problemų ir reabilitacinių sprendimų klausimais,

  • techninių priemonių išmanymas,

  • klausos aparatų ar kitų pagalbinių klausos priemonių parinkimas,

  • klausos aparatų derinimas ir pritaikymas naudojant programinę įrangą, ausies antspaudo nuėmimas.

  • Darbas klausos centre Marijampolės centre, bei kilnojamo pobūdžio darbas rajonuose.

  • Tinkamam kandidatui yra skiriami audiologijos teorijos ir praktikos kursai - mokymai savarankiškam darbui užtikrinti

Reikalavimai

  • Empatija, noras padėti žmonėms;

  • Tinkamas išsilavinimas - inžinerija. biomechanika, biomedicina, ergoterapija, visuomenės sveikata, kiti sveikatos mokslai;

  • Puikūs organizaciniai  įgūdžiai, disciplinuotumas

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Gebėjimas profesionaliai dirbti ir bendrauti su klientais, bei komados nariais;

  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

  • Mes jums siūlome

  • Įgyti naują profesiją ir tapti srties profesionalu.

  • Stabilų, pastovų darbą, biuro patalpos miesto centre,

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;

  • Pastovius mokymus ir augimą kartu su įmone.

  • Visas socialines garantijas ir motyvacinę d.u. sistemą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#973053
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!