Kolegos ir partneriai

 

Mes esame dukterinė kompanija Estijos įmonės CV Keskus, kuri taip pat veikia ir Latvijoje kaip CV Market Latvija. Jeigu ieškote darbuotojų vienoje iš Baltijos šalių (Latvijoje ar Estijoje), mes galime pagelbėti labai greitai, nes artimai ir dažnai bendraujame su savo "sesėmis ir broliais".

www.cvkeskus.ee                     www.cvmarket.lv

   
 

The Network - tai pirmaujančių darbuotojų paieškos portalų aljansas, kuris vienija daugiau nei 100 šalių iš viso pasaulio. Dalyvaudami aljanso veikloje mes ne tik susipažįstame su rinkos naujienomis, bet ir turime galimybę pasiūlyti Jums pasiekti geriausius darbuotojus globaliai. The Network siekia būti pirmu pasirinkumu, kai įmonė globaliai ieško personalo ir kuria įvaizdį. Šiuo metu mes galime pasiūlyti paslaugas šiose šalyse: peržiūrėti.

www.the-network.com

 

ONREA (Online Recruitment Accelerator) yra sprendimas, kurio dėka galima greitai paskelbti apie poziciją Rytų Europos šalyse. ONREA vienija 12 pirmaujančių darbo paieškos portalų iš 12 šalių. Tai sudaro galimybes HR specialistams ieškoti darbuotojų Bulgarijoje, Čekijoje, Estijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Moldovoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje ir Ukrainoje.

www.onrea.net

 

Broad Bean pirmauja teikiant sudėtingas, tačiau lengvai naudojamas kandidatų paieškos priemones, kurių dėka personalo specialistai gali padidinti paieškos efektyvumą. Šios programinės įrangos dėka darbo skelbimų publikavimas darbo skelbimų portaluose tampa lengvesnis, nes yra susietas su vidinėmis įmonės sistemomis.

www.broadbean.com

VIP darbo skelbimai