Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #397943

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) (anglų kalba)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Konsultuoti klientus elektroniniu paštu (anglų ir lietuvių kalbomis).
  • Suteikti pagalbą sprendžiant klientų iškilusias problemas.
  • Analizuoti klientų poreikius.
  • Valdyti komunikacijos srautą.
  • Dirbti su nuosavais įmonės projektais apimančiais įvairias produktų kategorijas.

Reikalavimai

  • Puikios anglų kalbos žinios.
  • Gebėjimas dirbti ne tik komandoje, bet ir individualiai.
  • Atsakingumas ir rimtas požiūris į patikėtas užduotis.
  • Gebėjimas greitai rasti informaciją, ją apdoroti ir pateikti klientui.
  • Greitas naujų žinių įsisavinimas.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Mandagumas, paslaugumas, aukšta bendravimo kultūra.
  • Gebėjimas logiškai apsvarstyti iškilusias problemas bei greitai priimti sprendimus.

Įmonė siūlo

  • Visapusišką pagalbą darbo metu.
  • Galimybes tobulėti ir kilti karjeros laiptais.
  • Galimybę derinti darbą su studijomis.

Darbo skelbimo numeris
#397943

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Atlyginimas: 700 - 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 11 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 11 d.

UAB Strateginiai Partneriai yra sparčiai auganti elektroninės prekybos įmonė, vykdanti internetinius pardavimus Lietuvos ir užsienio rinkose.
E-komercija, rinkų globalumas, prekybos platformos ir Web marketingas yra mūsų stipriosios pusės. Esame jaunatviškas kolektyvas augantis kartu su šiuolaikinėmis tendencijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!