2022-07-29 11:26:48

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) mados srityje rusų kalba (darbas iš namų)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Esame specializuota klientų aptarnavimo bendrovė. 2022 metų pavasarį švęsime 20-tą gimtadienį. Mūsų paslaugų užsakovai veikia įvairiose verslo sferose (finansų, logistikos, prekybos, paslaugų, kt.), todėl mūsų darbas įvairus, turiningas ir labai dinamiškas. Kasdien kuriame ir tobuliname klientų patirtis.

 

Prisijunk prie mūsų Transcom šeimos kaip klientų aptarnavimo specialistas (-ė) mados srityje!

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) dirba mados srityje su prabangiais prekiniais ženklais, atsako į klientų užklausas telefonu, el.paštu, socialiniais tinklais, padeda su prekių užsakymu internetu, tikrina el. parduotuvės prekių likučius. Bendrausi su klientais visame pasaulyje ir kasdien dirbsi su žinomiausiais prekiniais ženklais!

Reikalavimai

Mes ieškome kolegų, kurie:

  • Sklandžiai kalba ir be klaidų rašo rusų kalba (ne žemesnis nei B2 lygis)
  • Supranta anglų kalbą (sistemų naudojimui)
  • Yra komunikabilūs, atkaklūs, pasižymi greita orientacija
  • Nori augti, tobulėti ir įgyti vertingos patirties!

Įmonė siūlo

Ką galime pasiūlyti TAU!

  • Pradėti dirbti nuo kovo 7 d.
  • Pasirinkti tau tinkamiausią etatą - pilną, 0.8, 0.75, 0.6 ar 0.5 etatą
  • Išsamius mokymus, kurių metu susipažinsi su darbo pobūdžiu
  • Dirbti iš namų arba mūsų biurų Kaune, Vilniuje (juose turime poilsio kambarius, masažinius krėslus, kavos aparatus, todėl galėsi pailsėti per pertraukėles)
  • Dinamišką ir leidžiantį tobulėti darbo pobūdį mados srityje
  • Lankstų darbo grafiką su laisvais savaitgaliais! Skyriaus darbo laikas I - V, nuo 08:00 iki 22:00 val.

 

Kaip atrodo gyvenimas Transcom!

Kasdien mokomės, dirbame, padedame vieni kitiems, kad taptume geriausiais savo srities specialistais. Prisijunk ir auk kartu su mumis! Esame objektyvūs savo atrankų procese, todėl naudojame standartizuotą testavimą, kuris leidžia tave pažinti geriau. Testų ieškok savo el.pašte po kandidatavimo.

 

Kandidatuodamas į šią poziciją aš sutinku, jog mano asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus vienerius metus nuo kandidatavimo į šią poziciją dienos. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo. Jeigu nesutinkama su vienerių metų duomenų saugojimo terminu, atrankos eigai įtakos kandidato (-ės) sprendimas neturės. Suteikus sutikimą ir norint jį atšaukti, reikia informuoti Transcom Worldwide Vilnius personalo skyrių], nurodant pageidaujamą asmeninių duomenų saugojimo terminą.