2022-07-29 11:26:48

Klientų aptarnavimo specialistės (-o)

CVMarket.lt klientas
1200 - 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Personalo valdymo įmonė "AM Konsultavimas" ieško savo klientams įvairių specialistų visoje Lietuvoje. Šiuo metu ieškome Klientų aptarnavimo specialistės (-o) Vilniuje.

Jeigu Tau patinka konsultuoti kitus - šis darbo pasiūlymas gali Tave sudominti.

Darbo pobūdis:

  • mobilus, dinamiškas esamų ir potencialių klientų aptarnavimas (pensijų, investavimo paslaugos);
  • klientų konsultavimas, teikiant įvairius prašymus įmonei gyvo susitikimo metu arba/ir nuotoliniu būdu;
  • pagalba klientams, sprendžiant iškilusias problemas;
  • kitų vadovo paskirtų administracinių užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Mes tikimės:

  • komunikabilumo ir drąsos;
  • nepriekaištingų raštvedybos įgūdžių;
  • orientacijos į rezultatą
  • gebėjimo dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • patirtis aptarnavimo arba pardavimų srityje būtų privalumas;
  • rusų, anglų kalbos žinias laikysime dideliu privalumu;
  • žinios apie finansų rinkas padėtų greičiau tapti komandos dalimi.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • karjeros galimybes vienoje pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • praktinius mokymus;
  • draugišką ir tobulėti padedantį kolektyvą;
  • galimybę dirbti nuo 10 val. iki 19.00 darbo dienomis;
  • darbą moderniame Vilniaus biure bei dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1200 - 1600 Eur (neatskaičius mokesčių) su galimybe gauti nuo rezultatų priklausančius priedus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Dėkojame už supratingumą.