Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #443481
Darbas iš namų

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) telefonu (KAUNAS-TERMINUOTA)

CVMarket.lt klientas
Kaunas , darbas iš namų

Darbo aprašymas

  • Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas telefonu;

  • Pagalba klientams sprendžiant sudėtingas situacijas;

Reikalavimai

  • Greita orientacija;

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai bei technologijų išmanymas;

  • Taisyklinga lietuvių kalba;

  • Gebėti bendrauti aglų, rusų kalbomis (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Laiku mokamą atlyginimą;

  • Svarią priedų sistemą;

  • Patogią darbo vietą;

  • Lokaciją miesto centre;

  • Jaunatvišką kolektyvą;

  • Įvadinius ir palaikomuosius mokymus.

Darbo skelbimo numeris
#443481

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas, darbas iš namų
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. gruodžio 9 d.
Įvestas:
2020 m. lapkričio 9 d.

„UniCall“ – tai skandinaviškos kilmės ir kultūros įmonė, teikianti ryšių su klientais valdymo ir kontaktų centro paslaugas Europoje.

Įmonė įsteigta 2004 metais Norvegijoje. Šiuo metu penkiuose kontaktų centruose dirba daugiau nei 1100 darbuotojų. Kontaktų centrai veikia Lietuvoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje bei Slovakijoje.

Turėdami stabilią finansinę padėtį ir nuolatinį techninį palaikymą teikiame platų specializuotų paslaugų spektrą, kuris apima telemarketingą, pardavimus, kontaktų pritraukimą, klientų aptarnavimą, techninę pagalbą, pagalbines (back-office) bei verslo konsultacijų paslaugas specializuotose srityse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!