Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #164168

Kosmonautas

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kosmonautų pareigos:
-aktyvus produktų pardavimas visoje Galaktikoje
-naujų nežemiškų būtybių paieška
-užmegztų ryšių su NSO palaikymas

Reikalavimai

- patirtis kosminėje prekyboje ir noras vykdyti pardavimų kosminę programą;
- gebėjimas susikalbėti su nežemiškos civilizacijos būtybėmis;
- puikūs derybų įgūdžiai nesvarumo būsenoje;
- kosminių laivų valdymo atestatai (vairuotojo pažymėjimas).

Įmonė siūlo

- Pardavimų platybes Visatoje;
- draugišką kosmonautų komandą;
- raketą, skafandrą ir kitą reikiamą įrangą rezultatui pasiekti;
- tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes Marse ar kitoje planetoje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#164168
Jūs kandidatuojate į:
Kosmonautas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!