Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #164168

Kosmonautas

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kosmonautų pareigos:
-aktyvus produktų pardavimas visoje Galaktikoje
-naujų nežemiškų būtybių paieška
-užmegztų ryšių su NSO palaikymas

Reikalavimai

- patirtis kosminėje prekyboje ir noras vykdyti pardavimų kosminę programą;
- gebėjimas susikalbėti su nežemiškos civilizacijos būtybėmis;
- puikūs derybų įgūdžiai nesvarumo būsenoje;
- kosminių laivų valdymo atestatai (vairuotojo pažymėjimas).

Įmonė siūlo

- Pardavimų platybes Visatoje;
- draugišką kosmonautų komandą;
- raketą, skafandrą ir kitą reikiamą įrangą rezultatui pasiekti;
- tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes Marse ar kitoje planetoje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#164168

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 2 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 2 d.

UAB “Aulaukis” –viena iš pirmųjų lietuviškų kompanijų pradėjusi gaminti plastikinius langus ir duris ir sėkmingai plėtojanti savo veiklą jau 18 metų ne tik Lietuvoje, bet ir visuose pasaulio kampeliuose. Mūsų klientai – tai visos žemės gyventojai, kurie puikiai vertindami įmonės gaminius, kelia ir didžiulius reikalavimus gaminių kokybei ir patikimumui . Nuo šiol Aulaukis nori būti pirmoji įmonė siūlanti langus ir kosmoso gyventojamas.
Todėl mes ieškome erdvėlaivio įgulos narių, kurie galėtu savo entuziazmu, pastangomis ir didžiuliu noru dalyvauti Visatos užkariavimo programoje, parduodant langus .

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Kosmonautas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!