Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

KVAPŲ NAMAI, UAB

Popieriaus g. 15, Vilnius

Įmonės aprašymas

Nuo 2007m. kuriame ir gaminame KVAPŲ NAMŲ prekės ženklo 100% natūralius aromatinių vaistažolių produktus kvapų terapijai, sveikatinimui, kvėpinimui(si) ir odos bei plaukų priežiūrai. Lietuvos ir kitų kraštų vaistiniai aromatiniai augalai, jų kvapai ir jų terapinės galios mums kelia susižavėjimą, smalsumą ir pažinimo aistrą, Augalai yra mūsų globėjai, gyvenimo palydovai ir sveikatos šaltinis. Augalai teikia energijos, gali pažadinti mūsų širdį, pataisyti nuotaiką ir savijautą, nesvarbu kokios būtų negalavimų priežastys – fizinės, emocinės ar mentalinės.

KVAPŲ NAMŲ laboratorijoje kuriame ir gaminame fitoaromaterapinius ir šviežios natūralios kosmetikos produktus vaikams ir šeimai, natūralius sveikesnius kvapus patalpoms. Tai vaistinių aromatinių augalų (vaistažolių) eteriniai aliejai ir jų mišiniai patalpų kvėpinimui, oro valymui ir kvėpavimui (inhaliacijoms). Jie ne tik nuostabiai kvepia, bet ir padeda išgyventi peršalimų sezonus, mažina įtampą ir išsklaido nerimą, padeda užmigti, kelia nuotaiką, padeda sutelkti dėmesį ir surikiuoti mintis.

KVAPŲ NAMAI garsėja ir savo 100% natūralia šviežia kosmetika kūdikiams ir vaikams, išskirtinės kokybės veido, kūno, plaukų priežiūros priemonėmis, natūraliąja parfumerija.

Įmonės informacija

Peržiūros
224
Vidutinė alga
~ €1 170
Darbuotojų sk.
38
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>