Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Lietuvos geležinkeliai, AB

| |
Lietuvos geležinkeliai, AB
Miestas: Vilnius
Adresas: Mindaugo g. 12
Įmonės svetainė: http://www.litrail.lt
55 465
Lietuvos geležinkeliai, AB
Miestas: Vilnius
Adresas: Mindaugo g. 12
Telefonas: 5 2692035
Įmonės svetainė:  http://www.litrail.lt
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

AB „Lietuvos geležinkeliai“ – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė. Bendrovėje kartu su jos antrinėmis įmonėmis dirba apie 10 tūkst. darbuotojų. Bendrovės apyvarta – apie 1,6 mlrd. Lt. Bendrovė sukuria maždaug 1,4% šalies BVP. Apie 2/3 pajamų AB „Lietuvos geležinkeliai“ gauna iš užsienio klientų. AB „Lietuvos geležinkeliai“ yra viena didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje. AB „Lietuvos geležinkeliai“ yra viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Per pastaruosius 10 metų investavusi daugiau kaip 3,6 mlrd. Lt bendrovė eksploatuoja atnaujintą modernų prekinių lokomotyvų parką, pagrindinėse geležinkelio linijose bei stotyse įdiegtos šiuolaikiškos signalizacijos, telekomunikacijų, riedmenų kontrolės sistemos, atnaujinti geležinkelio statiniai, keleivių rūmai. Bendrovė didžiuojasi įteiktais apdovanojimais – 2010 m. įteiktas aukso medalis konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010 m.“ už GSM-R radijo ryšio įdiegimą. Kiti apdovanojimai: 2010 m. įteikta Lietuvos pramoninkų konfederacijos nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas – 2009“ 2011 m. bendrovė išrinkta patraukliausiu darbdaviu transporto sektoriuje 2011 m. įteikta Lietuvos pramoninkų konfederacijos nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas – 2010“ 2012 m. įteiktas apdovanojimas „Gausos žuvis“ už investiciją į žmogų 2013 m. Banko „Nordea" ir „Verslo žinių" inicijuoto projekto „Lietuvos verslo lyderiai" „Žaliosios" bendrovės nominacija 2014 m. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojime 2013 didelių įmonių kategorijoje pripažinta "Metų aplinkosaugos įmone 2013" 2015 m. Lietuvos Logistikos Asociacijos antrojo nugalėtojo diplomas „Už pasiekimus logistikoje 2015" už reguliaraus konteinerių traukinio VIT EKSPRES projektą 2016 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacija "Lietuvos metų eksportuotojas 2015"Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė jų yra čia >>