2022-07-29 11:26:48

Logistikos koordinatorius (-ė) vokiečių k. (darbas iš namų arba biuro)

CVMarket.lt klientas
908 - 962 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

APIE TRANSCOM

​Esame specializuota klientų aptarnavimo bendrovė. 2022 metų pavasarį švęsime 20-tą gimtadienį. Mūsų paslaugų užsakovai veikia įvairiose verslo sferose (finansų, logistikos, prekybos, paslaugų, kt.), todėl mūsų darbas įvairus, turiningas ir labai dinamiškas. Kasdien kuriame ir tobuliname klientų patirtis.

 

Mes visi užaugome čia! Net 90% vadovų karjerą pradėjo nuo darbo klientų aptarnavimo specialistais, todėl gerai supranta ir išmano visus klientų aptarnavimo niuansus ir žino, ko gali pasiekti motyvuota komanda. Prisijunk ir auk kartu su mumis! 

 

Ką veikia logistikos koordinatorius (-ė)?

Kasdien komunikuoja su Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos muitinės atstovais, kurjeriais, sandėliais ir klientais el. paštu ir telefonu, teikia jiems informaciją, sprendžia problemas ar derina specialius poreikius. 

 

Tavo kiekviena diena bus pilna bendravimo, skirtingų situacijų, todėl tikrai nebus nuobodu!

Reikalavimai

Junkis prie mūsų, jeigu:

  • Moki vokiečių ir anglų kalbas (ne žemesnis nei B2 lygis)
  • Turi darbo su Excel patirties
  • Gebi greitai įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti
  • Pastabumas ir atidumas yra vienos iš pagrindinių tavo savybių

Įmonė siūlo

  • Įvadinius dviejų savaičių mokymus, kurių metu susipažinsi su logistikos koordinavimu
  • Dirbti iš namų (įrangą darbui suteikiame) arba mūsų biuro Vilniuje
  • Dirbti lanksčiu darbo grafiku, skyriaus darbo laikas 24/7
  • Darbą pilnu etatu
  • Išmokti administruoti užsakymų valdymo sistemą, ruošti ataskaitas ir dokumentus
  • Augti talentus puoselėjančioje aplinkoje!

 

Po kandidatavimo į šią poziciją pasitikrinkite savo el.paštą, ten jūsų lauks trumpi testai, kuriuos atlikę galėsite sužinoti šiek tiek daugiau apie save! Apie kitą atrankos etapą informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus vienerius metus nuo kandidatavimo į šią poziciją dienos. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo. Kandidatui nesutinkant su vienerių metų duomenų saugojimo terminu, jis (ji) privalo informuoti Transcom Worldwide Vilnius personalo skyrių el. pašto adresu: darbas(eta)transcom.com, nurodant pageidaujamą asmeninių duomenų saugojimo terminą.