2022-07-29 11:26:48

Mechanikas be patirties

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

PlusJob Poland Sp. z o.o. Darbo agentūra yra įsikūrusi Lenkijoje. Tai Danų Ramsdal Plus Job kompanijos dalis..Mes padedame rasti gerą darbą Skandinavijos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, taip pat Suomijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lenkijoje.

Mes siūlome nemokamą kursą puspriekabių ir priekabų mechanikoje. Dėka mūsų kursų ne tik išplėsite savo žinias apie priekabų mechaniką, bet ir padidinsite galimybę gauti darbą šioje profesijoje.

Kurso vieta: Ščecinas, Lenkija.
Trukmė: 6 dienos.
Datos:
11/02/2019
25/02/2019
04/03/2019

Reikalavimai

- Susidomėjimas mechanika arba mechaniko darbo patirtis,
- komunikabili anglų arba vokiečių kalba,
- noras mokytis ir pasirengimas dirbti šioje profesijoje.

- Nemokamą sunkvežimių priekabų/puspriekabių mechanikos kursą,
- galimybė pradėti dirbti su vienu iš mūsų klientų Lenkijoje ir užsienyje (Skandinavija, Vokietija);
- medžiagos ir įrankiai, reikalingi mokymuisi,
- apgyvendinimas (mokamas iki 40 PLN per dieną),
- aukštas mokymosi lygis - kursus veda ilgametę patirtį turintys sunkvežimių priekabų mechanikai,
- kursų baigimo sertifikatą.