2022-07-29 11:26:48

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Retas pasiūlymas! Ieškome naujo komandos nario DOLITA salone, Vilniuje.

Komunikabilumas - būtinas;
Mandagumas - būtinas;
Motyvacija - būtina;
Domėjimasis mada - būtinas.

SIŪLOME: alga nuo 1000 EUR bruto. Su kiekvienu kandidatu tariamės atskirai.

Turite darbo patirties panašioje pozicijoje? Parašykite mums!

Darbo pobūdis:

  • profesionalus klientų aptarnavimas;
  • salės ir sandėlio tvarkos užtikrinimas;
  • darbas su kasa;
  • tvarkos parduotuvėje palaikymas, prekių išdėstymas.

Reikalavimai

  • komunikabilumas;
  • mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;
  • motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;
  • kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • aktyviai domitės mados tendencijomis;
  • domitės darbu su prekių ženklais, žinomais visame pasaulyje.

Privalumas:

- gebėjimas bendrauti anglų, rusų ar kitomis kalbomis;

- analogiško darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • saugią darbo aplinką ir užtikriname darbo priemones;
  • palankias sąlygas profesiniam tobulėjimui.