https://www.cvmarket.lt/442976

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #442976

Pardavėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas


  • Paslaugus ir profesionalus pirkėjų konsultavimas, aptarnavimas specializuotoje  parduotuvėje;

  • informacijos suteikimas pirkėjui;

  • prekių ekspozicijos priežiūra ir atnaujinimas.


Reikalavimai

  • Gebėjimas ir noras parduoti;
  • paslaugumas, darbštumas, optimizmas ir pozityvus požiūris.

    Privalumas:

prekybinio darbo patirtis.


Įmonė siūlo

Darbą jaukioje, gražioje aplinkoje su draugišku kolektyvu.

Terminuota darbo sutartis.
Slenkantis darbo grafikas.

Dėkojame už susidomėjimą darbo galimybėmis įmonėje ir norime informuoti, kad pateikę savo gyvenimo aprašymą, kontaktinius duomenis ir kitą susijusią informaciją, Jūsų duomenis tvarkysime teisėto intereso pagrindu – pateikti pasiūlymus dėl aktualių darbo pozicijų. Mes gerbiame jūsų privatumą ir tvarkysime jūsų duomenis išimtinai nurodytu tikslu ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina šiam tikslui pasiekti.
Bet kuriuo atveju mes Jūsų duomenis saugosime ne ilgiau nei 12 mėnesių.


Darbo skelbimo numeris
#442976

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 750 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2020 m. lapkričio 9 d.

CVMarket.lt klientas

Mes esame SKONIS IR KVAPAS - dvidešimtmetį atšventusi komanda, vienijama siekio - „pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per skonį ir kvapą, išradingai pateiksime ieškantiems jaukumo, kokybės ir gero gyvenimo“.

Keliaujame, ragaujame, šnekamės ir domimės tam, kad visus savo įspūdžius perkeltume į smalsių žmonių namus, darbo pertraukėles, susibūrimus ar laisvalaikį.

Nuolat mokomės ir mokome pažinti vartojimo tradicijas, kultūras, kuriame ir keičiame produktus įsiklausydami į modernaus pasaulio norus.

Mūsų darbe svarbu nuolat domėtis, būti atviriems naujoms patirtims, skoniams, grožiui įvairiausiomis jo formomis. Svarbu mokėti pasižiūrėti kitu kampu ar per kito žmogaus akis. Nuolat mokomės ir mokome pažinti vartojimo tradicijas, kultūras, kuriame ir keičiame produktus įsiklausydami į modernaus pasaulio norus.

Mūsų komandą sudaro atviri, kūrybiški ir drąsūs žmonės. Kartu tai – labai marga komanda. Su kai kuriais esame kartu jau 20 metų, jie padėjo susikurti savas tradicijas, žino visas mūsų istorijas. Tuo pačiu kasmet pasipildome naujais nariais, kurie įneša naujų vėjų, kito požiūrio ir neleidžia mums užmigti ant laurų. Tiek vieni, tiek kiti yra labai svarbūs, ir stengiamės, kad jie darbe jaustųsi išgirsti. Gerbiame ir darbuotojų laisvalaikį: gerai pailsėję ir pasisėmę naujų įspūdžių žmonės yra kūrybiškesni, malonesni ir energingesni.

Kurdami savo produktus įdedame daug darbo ir meilės, todėl norime, kad kiekvienas komandos narys žinotų jų istoriją. O šį išmanymą jau galima pritaikyti daugelyje skirtingų sričių ir atrasti savąją: specializuotose mūsų parduotuvėse, bendraujant su didmenos ar užsienio partneriais, prisidedant prie naujų produktų kūrimo ar gamybos, atrenkant kokybiškas arbatas ir kavas ar kitur.

Lietuvoje turime 50-ies jaukių specializuotų parduotuvių, gaminame ir tiekiame prekes partneriams visoje Lietuvoje ir Europos šalyse.

Jūs reiklūs kasdienybei ir esate smalsūs? Tuomet mums pakeliui!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Pardavėjas (-a)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!