PARDAVĖJAS (-AS) – KONSULTANTAS (-Ė) Vilniuje (su apmokymais)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311491

Darbo skelbimo numeris

311491

Darbo aprašymas

  • Profesionalus ir rūpestingas klientų aptarnavimas;
  • Prekių pateikimas ir priežiūra prekybos salėje;
  • Pardavimai.

Reikalavimai

  • Baigtas vidurinis, profesinis arba aukštasis (universitetinis/neuniversitetinis) išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atkaklumas ir kantrybė, siekiant sėkmingo rezultato;
  • Taktiškumas, darbštumas, geros manieros, paslaugumas, pozityvumas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

  • Darbo vieta - PP "BANGINIS", Lukšio g. 34, Vilnius;
Darbo laikas I-V: 10-20 val., VI: 10-18 val., VII - 10-17 val.
  • Darbą pilnu etatu 40 val./sav. slenkančiu darbo grafiku (išpuls dirbti kas antrą savaitgalį, už kurį bus laisvos kitos darbo dienos);
  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo mokymus;
  • Socialines garantijas;
  • Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve.
  • Naujus darbuotojus apmokome dirbti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 21 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 8 d.

UAB „Beržūna“ - „Vizija optika“ salonų tinklas, turintis daugiau nei 40 parduotuvių Lietuvoje. Jau 20 metų sėkmingai vystome mažmeninę ir didmeninę prekybą optikos prekėmis. „Vizija Optika“ šūkis – „Pasirūpinsime, kad matytumėte geriau“.
Mes džiaugiamės, kad:
• Dirbame su pasaulyje pripažintais optikos prekių gamintojais;
• Savo klientams galime pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingas kainas, patrauklias kiekvienam klientui;
• Šauni ir profesionali „Vizija Optika“ darbuotojų komanda – optikos konsultantai, optometrininkai, gydytojai oftalmologai, vadybininkai ir vadovai.