2022-07-29 11:26:48

Pardavėjas-konsultantas

CVMarket.lt klientas
Nuo 600 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Aukštos kokybės bižuterijos salelėje PC „Akropolis“ Klaipėdoje ieškome konsultanto (-ės) 0,5 ir 1et. kuris atitiktų mūsų viziją šviesti klientus papuošalų derinimo klausimais, nepaisant amžiaus, lyties ar stiliaus suvokimo.

Į tavo darbą įeis:

  • Klientų konsultavimas ir bižuterijos prekių pardavimas;
  • Malonus bendravimas su klientais;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje;
  • Prekių išdėstymas/pateikimas;
  • Teisingas prekių likučių užtikrinimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad tu:

  • Esi šiuolaikiška, entuziastinga ir komunikabili asmenybė, moki kalbinti ir išsiaiškinti poreikius;
  • Aktyviai domiesi mada ir stiliumi, dievini papuošalus;
  • Turi išvystytą estetikos jausmą, pastabumą detalėms;
  • Supranti, kad augimas priklauso nuo visos komandos įdėto darbo, todėl stengiesi dėl bendrų tikslų įgyvendinimo;
  • Anglų/rusų kalbos mokėjimas būtų privalumu.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Įdomų darbą mados srityje;
  • Tavo darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Išskirtinę darbo vietą neįprasto koncepto salelėje.