Naujausi skelbimai

Pardavimų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311086

Darbo skelbimo numeris

311086

Darbo aprašymas

  • Ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Bendradarbiavimas su eksporto rinkų prekybos partneriais (derybų vedimas, sutarčių sąlygų derinimas);
  • Naujų klientų paieška pardavimų rinkose;
  • Rinkų analizė;
  • Produkcijos pardavimų apimčių prognozavimas;
  • Pardavimų rezultatų analizavimas;
  • Pardavimų sutarčių sudarymas ir įsipareigojimų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Patirtis pardavimų srityje (privalumas – maisto produktai);
  • Labai geros anglų ir rusų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą ir problemų sprendimą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Gerą darbo atmosferą;
  • Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 1 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 3 d.

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.

Mūsų klientė - šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamintoja ir platintoja, įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai. Šiuo metu įmonė darbui Kaune ieško Pardavimų vadybininko.