2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas (-ė) Lietuvos rinkai

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome patyrusio pardavimų vadybininko, kuris prisijungtų prie mūsų augančios komandos. Nauji iššūkiai, puikios galimybės pritaikyti savo sugebėjimus, lankstus darbo laikas, geriausi kolegos laukia tavęs mūsų įmonėje.

Tau patikėsime:

  • Aktyvų žaliavinės, pjautinės medienos ir biokuro produkcijos pardavimą naujiems ir esamiems klientams Lietuvos rinkoje;
  • Naujų klientų paiešką – nuo pirmojo pokalbio iki sėkmingo sutarties sudarymo;
  • Komercinių pasiūlymų, sutarčių, pardavimo dokumentų ruošimą, užsakymų derinimą, produkcijos pristatymo organizavimą, atsiskaitymų kontrolę, iškilusių klausimų operatyvų sprendimą;
  • Asmeninės pardavimų veiklos planavimą, planų vykdymą;
  • Santykių su esamais ir potencialiais klientais palaikymą, jų poreikių ir rinkos analizę.

Reikalavimai

Puikiai atliksi savo funkcijas, jeigu:

  • Turi puikius komunikacinius, derybų ir pardavimų valdymo įgūdžius;
  • Turi ne mažiau kaip 2 metų sėkmingą patirtį pardavimuose;
  • Puikiai bendrauji lietuvių kalba žodžiu ir raštu, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Turi patirties medienos srityje;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Puikiai dirbi kompiuteriu (MS Office paketas);
  • Pasižymi orientacija į rezultatą, savarankiškumu, lankstumu ir pozityvumu.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Nuolatinį darbą puikiame ofise Anyksčiuose ir klientų lankymą po visą Lietuvą;
  • Puikias darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką, visas priemones, būtinas rezultatui pasiekti, įmonės automobilį;
  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Plačias atsakomybės ribas, galimybę kurti ir vystyti pardavimų veiklą;
  • Labai draugišką kolektyvą, palaikantį vadovą, neformalią darbinę atmosferą;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas: 1000 Eur į rankas banduomuoju laikotariu, 1500 Eur plius priedai po bandomojo laikotarpio.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB LTF GAMYBA  gaus ir tvarkys Jūsų pateiktame gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis šios atrankos užimti laisvą darbo vietą tikslu.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.