https://www.cvmarket.lt/308412

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #308412

PARDUOTUVĖ IEŠKO VYR. PARDAVĖJO (-os) Akropolyje

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo kasdienybė
Nuolatinis bendravimas su parduotuvės klientais ir gebėjimas parduoti. Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas. Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje, darbo grafiko, pardavimų ataskaitų ruošimas. Domėjimasis prekės ženklo NIKE produktu bei inovacijomis, aktyvus dalyvavimas visuomeniniuose sporto renginiuose.


Kodėl Tau tai gali atrodyti įdomu
Sportas yra neatsiejama tavo gyvenimo dalis. Žinai geriausius pasaulio futbolo, krepšinio, teniso, lengvosios atletikos ir kitus atletus ar bent kelis iš jų. Žinai kuo skiriasi futbolo bateliai nuo bėgimo batelių. Domiesi naujausiomis technologijomis ir galėtumei pasiruošęs ir užsispyręs nubėgti 5 ar daugiau kilometrų. Mėgsti ir nebijai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, laikai save ambicinga, žingeidžia asmenybe, gali parduoti “dramblį” ir žinoma “dievini” NIKE – šis pasiūlymas Tau!


Kokio žmogaus ieškome
NIKE parduotuvės kolektyvas laukia ambicingos, viską parduoti galinčios, laisvai bendrauti su klientais gebančios ir kolektyvą motyvuoti mokančios asmenybės. Prekybinė patirtis mažmenoje būtų didelis pliusas.


Ką siūlome
Įdomų ir atsakingą pilno etato darbą su pasauliniu prekės ženklu NIKE. Visas socialines garantijas. Objektyvų darbo ir pastangų įvertinimą bei skatinimo programą.


Ką daryti
Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą el. adresu, taip pat nepamiršk trumpo motyvacinio ir rekomendacinio laiško apie save ir kodėl manai, kad ši pozicija būtent Tau.

Adresas: Ozo g. 25, Vilnius


Darbo skelbimo numeris
#308412

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 10 d.

CVMarket.lt klientas

If you have a body, you are an athlete.
Bill BowermanDaugiau