2022-07-29 11:26:48

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

Sanitex įmonių grupė
Nuo 1100 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • Nusistatome personalo poreikius ir prioritetus, randame efektyviausius būdus pritraukti savo srities specialistus ar pirmuosius karjeros žingsnius dedančius naujokus;
  • Talpiname skelbimus, tam skirtose platformose, aktyviai ieškome ir bendraujame su pretenduojančiais kandidatais, įsivertinant jų kompetencijas ir asmenines savybes;
  • Asistuojame vadovams, vedant tiesioginius pokalbius su kandidatais;
  • Aktyviai įsitraukiam naujų darbuotojų adaptacijos laikotarpiu;
  • Organizuojame esamų darbuotojų karjeros planus;
  • Vykdome rinkos monitoringą, konsultuojam vadovus ir darbuotojus įvairiais personalo valdymo klausimais;
  • Stebime darbuotojų kaitą, valdome organizacinę struktūrą ir kitus personalo administravimo darbus.

Reikalavimai

  • Savo gyvenimo aprašyme jau gali nurodyti patirtį žmogiškųjų išteklių srityje. Jei patirties neturi, bet domina kryptis, susijusi su žmonėmis ir personalo valdymu -susipažinkime!;
  • Kartais būni lyderis (-ė), kartais pasekėjas (-a), bet visada kartu su komandos draugais sieki to paties bendro tikslo;
  • Komunikacija ir iniciatyvumas yra Tavo įrankiai siekti planų įgyvendinimo, o analitiniai įgūdžiai raktas į rezultatą;
  • Esi įgavęs (-usi) aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (psichologijos ar personalo valdymo srityje - privalumas), bet supranti, jog išsilavinimas yra įgyjamas, o asmeninės savybės ugdomos charakteriu ir noru tobulėti;
  • Gebi valdyti ne tik socialines programėles, bet ir Microsoft Office programas;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir laikaisi KET taisyklių.

Įmonė siūlo

  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • PROMO Cash & Carry nuolaidų kortelę;
  • Specialias kainas Officeday parduotuvėse;
  • Partnerių teikiamas naudas sveikatingumo, grožio ir pramogų srityse;
  • Kavinę įmonės patalpose;
  • Karjeros galimybes. Tavo motyvacija bus pastebėta, suteiksime galimybes kelti kvalifikaciją.

Spustelėję „Siųsti savo CV“ sutinkate, jog Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo