Personalo vadybininkas (-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 315072

Darbo skelbimo numeris

315072

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- ofiso administracijos darbuotojų ir vadovų paieška bei atranka;
- bendradarbiavimas su padalinių vadovais nustatant darbuotojų poreikį;
- naujų darbuotojų adaptacijos užtikrinimas;
- vadovų konsultavimas darbuotojų atrankos, adaptacijos, ugdymo bei kitais, su personalo valdymu susijusiais klausimais;
- darbdavio įvaizdį formuojančių projektų planavimas, įgyvendinimas ir kontrolė.
Reikalavimai:
- aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- panašaus darbo patirtis;
- personalo vadybos žinios;
- verslo procesų išmanymas;
- puikūs dalykinio bendravimo, prezentavimo įgūdžiai;
- konfliktų sprendimo įgūdžiai;
- atsakingumas, iniciatyvumas, sugebėjimas dirbti savarankiškai.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 67257,
el. p. lina.kubiliute@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2017-10-12