2022-07-29 11:26:48

Personalo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

- Personalo paieška ir atranka (darbo skelbimų platinimas, atnaujinimas, potencialių darbuotojų pritraukimas, darbdavio įvaizdžio formavimas, interviu su kandidatais telefonu ir susitikimo metu, testavimas);
- Darbo procesų priežiūra ir dokumentacijos rengimas pagal LR įstatymus;
- Darbuotojų priėmimo į darbą, atleidimo iš darbo, atostogų, darbų saugos ir kitų dokumentų rengimas;
- Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas ir tikrinimas;
- Personalo ataskaitų rengimas;
- Dalyvavimas kitose su įmonės veikla susijusiuose projektuose.

Reikalavimai

- Panaši darbo patirtis paieškoje ir atrankoje ne mažiau 2 metų;
- Komunikabilumas, savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas;
- Greita orientacija, laiko planavimo įgūdžiai, rezultato siekimas;
- Gebėjimas priimti teisingus sprendimus profesinėje srityje, stresinių situacijų valdymas;
- Rusų kalba (žodžiu) būtų privalumas.

Įmonė siūlo

- Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
- Geras darbo sąlygas;
- Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
- Karjeros galimybes;
- Laikų išmokamą atlyginimą: fiksuotą dalį + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų pasiekimo. Startas nuo 1500€ per mėnesį neatskaičius mokesčių.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime su atrinktais kandidatais.
Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.