2022-07-29 11:26:48

Pirkimų vadybininkas ( -ė )

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esame įmonė gaminanti ekologišką You&Oil kosmetiką ir ieškome naujo komandos nario.

Kviečiame jungtis į veiksmo pilną pirkimų vadybininko poziciją.

Gilinsiesi kaip nupirkti ir atsivežti žaliavas iš atokiausių pasaulio kampelių.  Tau turėtų būti svarbu ne tik sumažinti gaminamų produktų savikainą bet ir nupirkti kokybiškas žaliavas ir pakuotes.

  • Nupirkti žaliavas ir būti atsakingam ( -ai ) už svarbiausius įmonės pirkimus.
  • Derėtis dėl geriausių pirkimo sąlygų.
  • Importuoti žaliavas ir įrangą iš ES ir kitų pasaulio vietų.
  • glaudžiai bendradarbiauti su skirtingomis logistikos kompanijomis derantis dėl geriausių pristatymo sąlygų.
  • domėtis krovinio išmuitinimo  paslaugomis ne ES šalyse.
  • stebėti sandėlyje esančių prekių likučius ir rūpintis, kad niekada nieko nepritūktų.
  • ruošti įvairias ataskaitas ir fiksuoti duomenis vidinėse sistemose.

Reikalavimai

Tikimės, jog Tu:

  • turi ne mažiau kaip 1 m. patirties dirbant  pirkimų srityje.
  • labai gerų organizacinių ir derybinių įgūdžių siekiant, kad viskas vyktų sustyguotai ir laiku;
  • gebėjimo dirbti komandoje ir prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
  • komforto jausmo dirbant dideliu tempu ir tuo pačiu išlaikant atidumą detalėms;
  • gerų anglų kalbos įgūdžių (raštu ir žodžiu; rusų kalbos mokėjimas - privalumas).

Įmonė siūlo

Kodėl "You&Oil"?

Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Siūlome atlyginimą į rankas  nuo 1000 eur ir bonusus, kurie priklauso nuo įmonės rezultato.