Naujausi skelbimai

Pospaudybinių darbų operatorius (gali būti be patirties)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 360479

Darbo skelbimo numeris

360479

Darbo aprašymas

Popieriaus pjovimas, spaudos ruošinių pjovimas, produkcijos pjovimas, segimas, lankstymas. Darbas prie įrengimų.

Reikalavimai

Neturintys patirties bus apmokomi vietoje.

Įmonė siūlo

Atlyginimas pagal susitarimą, kylantis nuo darbo rezultatų.
Telefonas pasiteirauti: 2734493.
Darbo vietos adresas: Žemieji Paneriai, Naujoji Riovonių g. 25C (šalia "Norfos" bazės).

Atlyginimas į rankas nuo 400 Eur-700 Eur.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 11 d.

Esame 1994 metais Vilniuje įsikūrusi spaustuvė, daugeliui knygos mylėtojų ir specialistų esame pažįstami, tačiau tiems, kurie apie mus negirdėjo, mielai siūlome užsukti į svečius ar parašyti mums.

Įmonės tinklalapis: http://www.petroofsetas.lt//