2022-07-29 11:26:48

Praktika Personalo valdymo skyriuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Siūlome praktiką studentui, norinčiam pasisemti žinių iš rinkos lyderio bei smagiai praleisti laiką kartu. Jeigu tau įdomus personalo administravimas ir nori sužinoti, kaip vyksta darbuotojų paieška, atranka ir įdarbinimas, kaip organizuojami darbuotojų mokymai ir biuro veikla – esame pasiruošę pasidalinti šiomis žiniomis ir laukiame tavęs!

Reikalavimai

Tikimės, kad tau patinka dinamika, bendrauti su kolegomis įvairiais klausimais, nori geriau pažinti ir patirti HR sritį, esi proaktyvus ir smalsus. Ką studijuoji – nėra svarbu, bet manome, kad studijuojantiems žmogiškuosius išteklius, administravimą ar psichologiją atlikti praktiką bus įdomiau, nes turimas teorines žinias galės pritaikyti praktikoje.

Įmonė siūlo

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.