2022-07-29 11:26:48

Programuotojas (įterptinių sistemų)

CVMarket.lt klientas
Nuo 2000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

LigoWave Technology, UAB – tarptautinė bendrovė, kurianti, gaminanti ir parduodanti bevielio ryšio duomenų perdavimo produktus. Šiuo metu plečiame komandą ir ieškome naujų komandos narių:

  • Bevielių technologijų kompiuterinių tinklų įrenginių įterptinės programinės įrangos kūrimo Linux aplinkoje specialistų.

Reikalavimai

Patirtis su:

  • Įterptinės programinės įrangos kūrimu naudojant Linux OS branduolį kaip pagrindą. Stiprūs žinios/įgūdžiai C programavimo kalbose Linux ar Unix tipo platformose, patirtis su Linux įrankiais (gdb, jtag, buildroot ir kt.), bibliotekomis ir atviro kodo programinės įrangos kūrimu;
  • Kompiuterinių tinklų protokolais (TCP/IP based protocols);
  • Bevielėmis technologijomis grįstų kompiuterinių tinklų įrenginių ir programinės įrangos kūrimu (OpenWrt / Buildroot, standartai 802.11ac/ax, 802.11ad/ay žinios/patirtis su Atheros / Qualcomm chipset’u);
  • ARM/MIPS architektūromis ir cross-compilers aplinkomis (ARM/MIPS tool-chains);
  • Boot-loaders modifikavimu (uboot, redboot, kt.);
  • bash shell scripting ir/ar kitos programavimo kalbomis tokiomis kaip Python, Lua, kt.

Įmonė siūlo

  • Karjeros galimybes dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugiškus, motyvuotus ir į tikslą orientuotus komandos narius;
  • Puikias darbo sąlygas ir išskirtinę (laisvą) bendrovės kultūrą. Galimybę dirbti dalį dienos, nuotolinių būdu arba tik tam tikruose projektuose.