2022-07-29 11:26:48

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
2000 - 10000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome Full Stack programuotojo, galinčio savarankiškai įgyvendinti naujus programinius sprendimus pagal aprašytas užduotis ir kurti naujus intelektualius produktus nuo jų pradinės stadijos.

Reikalavimai

Patirtis ir geras Android, iOS aplikacijų, Server Back End, DB kūrimo išmanymas.

Gebėjimas dirbti komandoje ir būti atsakingu už savo dalį bendrame galutiniame produkte.

Gebėjimas sisteminti ir efektyviai panaudoti kitų programuotojų sukurtus specifinių paskirčių kodus.

Kūrėjo požiūris į darbą, gerųjų programavimo praktikų skleidimas, savo idėjų realizavimas.

Gebėjimas dirbti su produkto aprašymais, aplikacijų Wireframe šablonais, tiksliai atkartoti UI/UX dizainerio failus ir nuosekliai dokumentuoti rašomą programinį kodą.

Tai, kad visi aprašymai ir dalis komunikacijos vyksta anglų kalba, turėtų būti savaime suprantamas dalykas

Įmonė siūlo

Terminuotą kontraktą naujo produkto sukūrimui.

Galimybę tęsti karjerą neterminuotai, palaikant ir vystant naujai sukurtus programinius produktus.

Darbo vietą Vilniaus ofise (jei pageidaujate).