Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #399278

Projekto vadovas- architektas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

daugiabučių gyvenamųjų namų, visuomeninių pastatų, viešųjų erdvių techniniai ir darbo projektai;
visiška kūrybinė laisvė;

Reikalavimai

- mokėjimas dirbti BIM palaikančia programa
- gebėjimas dirbti komandoje , atsakingumas
- gali būti motyvuotas paskutinių kursų studentas
- atestatas ir turima patirtis projektavime privalumas (galima pretenduoti į kitą poziciją, kitomis sąlygomis)

Įmonė siūlo

- lankstų darbo grafiką;
- ergonomišką darbo vietą;
- laiku mokamą atlyginimą;
- įdomų ir atsakingą darbą;

kadangi esame nedidelė įmonė, su visais darbuotojas palaikome draugiškus santykius, žmogiškumo faktorius visada pirmoje vietoje, todėl siūlome prisijungti prie mūsų ir būti ypač vertinama komandos dalimi

Darbo skelbimo numeris
#399278

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 700 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 26 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 26 d.

Bendrovė atlieka pastatų bei atskirų jų inžinerinių sistemų energetinį-techninį auditą, energetinio naudingumo sertifikavimo ir jo pirminio modeliavimo, statybos projektų valdymo ar konsultavimo paslaugas, rengia projektinius pasiūlymus, statinių griovimo, remonto, rekonstrukcijos, naujos statybos projektus (tarp jų ir nekilnojamųjų kultūros vertybių objektų, pasyvaus ar energetiškai efektyvaus, protingo namo projektus), darbų, paslaugų pirkimo dokumentaciją, atlieka, bei vykdo statinio projekto vykdymo ir statinio statybos technines priežiūras.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!