Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #394840

Projekto vadovas (ė) paslaugų įmonėje (Nuolatinis darbas)

CVMarket.lt klientas
Norvegija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - jau 8 metus gyvuojanti įmonė, teikianti valymo paslaugas, komerciniuose, pramoniniuose ir individualiuose pastatuose Bodo mieste, Norvegijoje. Jų  komandai mes ieškome savarankiško (-s), pozityvaus (-ios), organizuoto Projektų vadovo (-ės) ilgalaikiam darbui.

Reikalavimai

    Jūsų atsakomybės
  • Valymo operatorių darbo koordinavimas ir kokybės užtikrinimas.
  • Klientų aptarnavimas, darbų priėmimas objektuose.
  • Informacijos suteikimas klientams apie siūlomas paslaugas.
  • Valymo priemonių užsakymas ir pristatymas klientams.
  • Bendravimas su klientais elektroniniu paštu, telefonu ir gyvai.
  • Šiame darbe nebūtina ieškoti naujų klientų, tačiau aktyviam ir ambicingam darbuotojui už naujų klientų pritraukimą yra numatyti finansiniai priedai prie darbo užmokesčio.

    Mes tikimės
  • Gerų norvegų ir /arba anglų kalbos žinių.
  • Organizuotumo, puikių darbų planavimo įgūdžių.
  • Patirtis projektų administravime būtų didelis privalumas.
  • Patirties klientų aptarnavime.
  • Vadovavimo patirtis paslaugų arba viešbučių sektoriuje būtų privalumas!

    Mes  siūlome:
  • Nuolatinį darbą klientų vertinamoje, geros reputacijos įmonėje.
  • Naują automobilį ir kitas darbo priemones.
  • Draugiškus vadovus.
  • Komfortiškas darbo sąlygas.
  • Laisvę savarankiškai priimti sprendimus.
  • Darbo užmokestį - nuo 2200 Eur/mėn. atskaičiavus mokesčius.
  • Galimybę užsidirbti priedus prie bazinio atlyginimo surandant naujus klientus.

  • Jei esi apsisprendęs savo karjerą sieti su Norvegija ir domina ilgalaikio darbo galimybės, nedelsk ir kandidatuok siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.t4htl eta soprana.recruitee.com
    Kontaktai pasiteiravimui +370 65955911

Darbo skelbimo numeris
#394840
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!