Reklamos galimybės

 

   • Kas mėnesį portalas sulaukia apie 800 000 lankytojų.

   • Per mėnesį CVMarket.lt portalą aplanko apie 300 000 unikalių lankytojų.

   • CVMarket.lt ne tik turi didžiausią CV duomenų bazę Baltijos šalyse (cvmarket.lt, cvmarket.lv, cvkeskus.ee), bet ir priklauso didžiausiam pasaulyje darbo portalų tinklui The Network. CVMarket.lt padės rasti darbuotojus beveik visame pasaulyje!


Stebėdami darbo rinką, matome, kad rasti gerus specialistus darosi vis sunkiau ir sunkiau. Kaip žinia, geras darbuotojas gali stipriai padidinti įmonės pelną, o ne visai tinkamas – atvirkščiai, padidinti išlaidas. Todėl tinkamiausių specialistų pritraukimas tampa kaip niekad svarbus. Tam tikriems darbuotojams pritraukti reikalingos papildomos priemonės – įmonės pristatymas tikslingai auditorijai, papildoma skelbimo sklaida ir pan. Matydami šias tendencijas, galime pasiūlyti pristatyti savo įmonę CVMarket.lt portale:


✔ Didieji reklaminiai skydeliai

1000x150 px išmatavimo reklaminiai skydeliai tituliniame, vidiniuose darbo ieškančiųjų puslapiuose arba darbdavių puslapiuose.
 

✔ Mažieji reklaminiai skydeliai

250x250 px išmatavimo reklaminiai skydeliai tituliniame arba vidiniuose darbo ieškančiųjų puslapiuose. 
 

✔ VIP darbdavys

Tai būdas stipriau pareklamuoti visus įmonės skelbimus. Įmonės logotipas matomas specialiame, tik 6 vietų bloke, tituliniame puslapyje. Paspaudus ant logotipo, nukreipiama į visus įmonės skelbimus.
Kaina: 200 Eur + PVM (1 mėn.)

 

✔ Skelbimo viešinimas socialinėse medijose

Papildomai komunikuokite apie savo įmonės patrauklumą, ieškomas darbo pozicijas ar privalumus per CVMarket.lt socialinių medijų paskyras (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest ir kt.).
Kaina: 40 Eur + PVM (1 skelbimui vieną kartą)

 

✔ Jūsų darbo palengvinimas

Skelbimų importo galimybė – galime importuoti Jūsų skelbimus į CVMarket.lt iš kitų Jūsų naudojamų sistemų.

CV eksporto galimybė – XML formatu galime pateikti visus Jūsų kandidatus ir taip Jūs galėsite juos įsikelti į bet kokią savo sistemą.

Skelbimų atvaizdavimas kliento portale – galime pateikti XML arba iFrame skelbimų formatus ir Jūs galėsite CVMarket.lt portale esančius darbo pasiūlymus retransliuoti į savo tinklalapį.

Siūlomi kandidatai – galime Jums įjungti siūlomų kandidatų paslaugą, kuomet gausite ne tik tiesioginius kandidatus, bet ir CV, kurie atitiks Jūsų skelbimo kriterijus.

Dėl kainų kreipkitės į savo vadybininkus arba bendrais įmonės kontaktais.

 

CVMarket.lt – atviras naujovėms, patogus, greitai veikiantis bei žinomas darbo portalas. Padarysime viską, ką galime, kad Jūs rastumėte tik geriausią darbuotoją!

Dėl reklamos paslaugų kreipkitės +370 5 2190032, +370 672 50100 arba el. paštu info@cvmarket.lt

Jeigu Jus domina barterių galimybės ar ilgalaikis bendradarbiavimas, kreipkitės el. paštu reklama@cvmarket.lt

 

 

VIP darbo skelbimai