Skaitmeninės rinkodaros vadybininkė (-as)
Darbo skelbimo numeris #1217924

KristiAna, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

  • Dirbsite su prestižiniais tarptautiniais prekių ženklais planuojant jų skaitmeninės rinkodaros kampanijas, įgyvendinimą, priežiūrą ir vystymą;

  • Kursite ir planuosite naujienlaiškių turinį bei pasiekiamumo strategiją;

  • Koordinuosite skaitmeninės reklamos kampanijas bei kitas aktyvacijas Google Ads, Facebook, Instagram ir kt. platformose;

  • Prižiūrėsite vykstančių kampanijų sėkmę ir būsite atsakingi už jų optimizavimą geriausiems rezultatams pasiekti;

  • Kartu su komanda spręsite su skaitmenine reklama susijusius iššūkius;

  • Atliksite rinkos monitoringą ir analizę;

  • Teiksite duomenų analizę bei planavimą.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis rinkodaros/pardavimų srityje (pageidautina su parfumerija/kosmetika);

  • Skaitmeninės rinkodaros principų išmanymas, gebėjimas savarankiškai dirbti su skaitmeninės rinkodaros įrankiais;

  • Turinio kūrimo bei kampanijų valdymo patirtis;

  • Geros rašytinės lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinojimas būtų privalumas);

  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, idėjų generavimas, noras ir galimybė argumentuotai apginti savo poziciją, atsakingumas, analitinis mąstymas;

  • Domėjimasis tarptautinių rinkų naujovėmis;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Svarbią ir atsakingą poziciją lyderiaujančioje įmonėje Lietuvoje;

  • Mokymus, tobulėjimo ir karjeros bei profesinio augimo galimybes;

  • Draugišką, bendraujančią ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;

  • Nuo veiklos rezultatų priklausantį darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus;

  • Darbo vietą išskirtiniame biure Gedimino prospekte;

  • Galimybę visas grožio pasaulio naujienas pažinti pirmai/-am.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1217924
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!