2022-07-29 11:26:48
2023-02-22 15:25:07

Slaptuoju Pirkėju / Paslaugos Tikrintoju (Mystery Shopper)

CVMarket.lt klientas
Žiūrėti skelbimus

Darbo aprašymas

Į Slaptojo Pirkėjo pareigas įeina atsitiktiniai apsilankymai įvairiose paslaugų ir mažmeninės prekybos parduotuvėse: nuo restoranų, automobilių dilerių ir prabangių drabužių ar papuošalų parduotuvių, iki bankų ir prekybos centrų. Jeigu jūs mėgstate apsipirkti, esate geras stebėtojas ir, jūs norite pasidalinti savo nuomone apie paslaugas su vertinamos kompanijos darbuotojais bei vadovybe, kviečiame prisijungti prie daugiau nei pusės milijono žmonių visame pasaulyje, panašių į jus ir užsiregistruoti INTERNATIONAL SERVICE CHECK duomenų bazėje: https://myaccount.internationalservicecheck.com/registration/?currentLang=lt&addprop=248

Reikalavimai

Slaptieji Pirkėjai atrenkami remiantis jų profiliais, kurie turi atitikti konkretaus projekto specifinius reikalavimus. Todėl, kuo daugiau informacijos jūs pateikiate, tuo didesnė tikimybė, kad mes su jumis susisieksime.

Jeigu jūs dažnai keliaujate po Lietuvą, tai būtų didelis privalumas – paminėkite tai registracijos metu, nurodydami labiausiai lankomas vietas.

Įmonė siūlo

Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų bendradarbiavimas yra atsitiktinio pobūdžio, tai ne pilnos darbo dienos / nuolatinis darbas ir negarantuoja didelių pajamų. Tai yra įdomus hobis ir galimybė pasidalinti savo nuomone mainais už simbolinį mokestį arba nemokamą apsipirkimą. Po to, kai prisiregistruosite ir išlaikysite sertifikatus, kartkartėmis, priklausomai nuo turimų patikrinimų, mes su jumis susisieksime ir pakviesime patikrinti konkrečią vietą. Mes sumokėsime jums atlyginimą už tikrinimą ir paprašysime pateikti atsiliepimus. Dėmesio! Prašome nesiųsti mums savo CV! Vienintelis priimtinas būdas pateikti savo duomenis yra registruojantis mūsų Slaptųjų Pirkėjų duomenų bazėje! Siūlomo darbo vietos: Jonava, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Marijampolė, Mažeikiai, Panevėžys, Šiauliai, Utena, Vilnius, Visaginas.