Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #418687

Slaugytojo padėjėja (-s)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Savarankiškai arba vadovaujant slaugytojai, slaugyti pacientus;

  • Padėti pacientams judėti, palydėti ar nuvežti iki transporto priemonės;

  • Kloti pacientų lovas, keisti patalynę;Išdalinti maistą, padėti pacientams pavalgyti;

  • Dalyvauti patalpų ir jose esančių daiktų bei įrangos valyme;

  • Darbas pagal iš anksto sudarytą grafiką, pilnu etatu;

  • Klinikos adresas: Mindaugo g. 23, Vilnius.

Reikalavimai

  • Kvalifikacinis slaugytojo padėjėjo pažymėjimas;

  • Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas;

  • Darbo patirtis – privalumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką;
  • Socialines garantijas;
  • Galimybę derinti darbo grafiką;
  • Valandinį 5,25 Eur/val atlyginimą;

Prieš pradedant darbą, Jums suteiksime visapusišką profesionalų mokymą.

Darbo skelbimo numeris
#418687

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2020 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 16 d.

„Diaverum“ klinikoje siūlome puikias medicinos paslaugas ir šiltą bei draugišką atmosferą.
Diaverum Lietuva įsteigta 2006 metais. Šiandien Diaverum Lietuvoje priklauso 14 hemodializės centrų įvairiuose šalies miestuose, kuriuose dirba virš 170 darbuotojų ir gydoma virš 360 nuolatinių pacientų. Šalia hemodializės paslaugų bendrovėje nemokamai teikiamos nefrologo ir angiochirurgo konsultacijos. Klinikos Lietuvoje nuolat atnaujinamos, investuojama į naujus dializės aparatus, medikų žinias ir kvalifikaciją.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!