Slaugytojos (-o) / senelių priežiūros darbuotojo nuolatiniam darbui

CVMarket.lt klientas
3000 - 3800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome slaugytojos (-o) / senelių priežiūros darbuotojo nuolatiniam darbui, mūsų klientams Vokietijoje!

Ateikite pas mus - gausite nuolatinę darbo sutartį, gyvenamąjį plotą, fiksuotą atlyginimą ir užtikrintą ateitį Vokietijoje.

Nedvejokite ir kreipkitės dėl darbo Vokietijoje www.carerepublic.de/kontakt_litauen

Kas mes esame:

Esame Vokietijoje įsikūrusi personalo paslaugų įmonė, kuri specializuojasi įdarbindama sveikatos priežiūros darbuotojus, slaugytojus ir gydytojus medicinos ir slaugos įstaigose (ligoninėse, slaugos namuose) Vokietijoje. Turime daug patirties ir žinių šioje specialioje medicinos specialistų įdarbinimo srityje.

Intensyviai ruošiame darbuotojus naujam darbui ir esame pasirengę jiems padėti vietoje. Teikiame visapusišką paramą ir pagalbą, paruošiame visus reikiamus darbo leidimus, įskaitant profesinių licencijų išdavimą ir profesinį pripažinimą. Organizuojame ir prižiūrime darbuotojų tolesnį techninį ir kalbų mokymą.

Darbuotojai gali užmegzti pirminį kontaktą Lietuvoje per mūsų vietos agentūrą.

Rūpinamės jais, kad jie galėtų kurti naują gyvenimą Vokietijoje.

Visi mūsų klientai yra Vokietijoje įsikūrusios įmonės. Jie vadovauja ligoninėms, globos įstaigoms ar reabilitacijos įstaigoms. Darbo sutartys visada sudaromos pagal Vokietijos teisę. Tai apima visas socialines išmokas ir darbo užmokesčio reikalavimus. Kvalifikuoti darbininkai uždirba nuo 3000 eurų per mėnesį bruto plius specialios išmokos ir priedai.

Jūsų veikla apima:

Jūsų, užduotys apims medicininę priežiūrą ir slaugą, reikalingą ligoninėse, arba priežiūrą ir slaugą, reikalingą tokiose įstaigose kaip slaugos ir (arba) senelių namai. Mūsų klientai siūlo labai platų skirtingų specialybių spektrą - nuo chirurgijos skyrių, psichosomatikos skyrių, skubios medicinos, intensyviosios terapijos iki slaugos įstaigų.

Reikalavimai

  • baigtas sveikatos priežiūros darbuotojo / slaugytojo / senelių priežiūros darbuotojo profesinis mokymas arba panašus medicininis profesinis mokymas.
  • geriausia, jei per pastaruosius kelerius metus jau įgijote profesinės patirties.
  • bent pagrindinės vokiečių kalbos žinios (geriausia vokiečių kalba B2)

Įmonė siūlo

Ką mes Jums siūlome:

  • gausite nuolatinę ir neterminuotą darbo sutartį su garantuotomis pajamomis;
  • už visas papildomas darbo valandas, pavyzdžiui: papildomas pamainas, savaitgalio pamainas, šventines pamainas, naktines pamainas, bus mokama papildomai - tai gerokai padidins jūsų atlyginimą;
  • nustatytos teisės į atostogas, kurios atitinkamai pratęsiamos dėl pamaininio ar naktinio darbo;
  • galimybė nemokamai kelti kvalifikaciją specializuotuose dalykuose ir mokytis kalbų (taip pat ir darbo valandomis);
  • platus įvairių regioninių darbo vietų Vokietijoje pasirinkimas;
  • pagalba vietoje integruojantis į naująją aplinką;
  • profesionali mūsų, kaip agentūros, parama ir pagalba (net ir pradėjus dirbti).

Daugiau informacijos ir aprašymų mielai pateiksime asmeninio pokalbio metu. Nekantriai laukiame, kada galėsime su Jumis susipažinti!

Telefonas pasiteiravimui: +3706719447

Rolandas Palionis

Internet: www.carerepublic.de/kontakt_litauen