Naujausi skelbimai

Specialiųjų darbų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 324009

Darbo skelbimo numeris

324009

Darbo aprašymas

• Objektų vertinimas: reikiamų darbų specifikos ir apimčių planavimas;
• Vadovavimas, mokymas ir darbų organizavimas priskirtai specialistų komandai;
• Atliekamų darbų kokybės kontrolė ir gerinimas.

Reikalavimai

• darbo patirtis valymo srityje (būtina);
• vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
• rusų kalbos mokėjimas (gebėjimas komunikuoti)
• komunikabilumas;
• atsakomybė, kruopštumas, energingumas;
• noras dirbti bei užsidirbti.

Privalumai:
• aukštalipio pažymėjimas (neturint - apmokome);
• kėlimo platformų operatoriaus pažymėjimas (neturint - apmokome).

Įmonė siūlo

• visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį;
• priedus priklausančius nuo rezultatų;
• tarnybinį automobilį
• nuolatinius kvalifikacijos ir kompetencijos gilinimo mokymus;
• karjeros galimybes;
• draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. sausio 25 d.
Įvestas:
2017 m. gruodžio 27 d.

UAB "BSS grupė" specialiųjų valymo darbų skyrius – tai mobili profesionalų komanda, pagal užsakymus visoje Lietuvoje atliekanti sudėtingus ir speciolios kvalifikacijos reikalaujančius valymo darbus.
Tokius darbus kaip aukštuminis langų valymas, valymas po remonto ar statybų, grindų dangos vaškavimas ir impregnavimas, komunikacijų valymas ir panašius darbus su specialia valymo įranga ir technika.
Šiame skyriuje dirba energingi, atsakingi ir kruopštūs valymo darbų operatoriai, vadovaujami nuotaikingo vadovo.