2022-07-29 11:26:48

Statybos paslaugų koordinatorius

CVMarket.lt klientas
4500 - 5000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome pastatų paslaugų koordinatoriaus, kuris nuolat dirbtų su rinkoje pirmaujančiu pagrindiniu rangovu. Siūlome puikų atlyginimo paketą.
Kaip statybos paslaugų koordinatorius, jūsų pareiga bus koordinuoti ir kontroliuoti specializuotus inžinerinius įrenginius ir užtikrinti, kad darbai būtų atlikti pagal specifikaciją ir užbaigtą programą.

  • M&E projektavimo informacijos srauto stebėjimas, koordinavimas ir kontrolė, siekiant užtikrinti, kad informacija apie statybos veiklą būtų paskelbta laiku.
  • Užtikrinti, kad M&E projektuotojai projektuodami darbus nustatytų pavojus ir įvertintų riziką sveikatai ir saugai
  •  M&E projekto informacijos peržiūra konkurso etape ir visapusiška projekto spragų analizė, siekiant informuoti pasiūlymų teikimo grupę apie bet kokius projekto trūkumus.
  •  Užtikrinti, kad visi reikalingi patvirtinimai (įstatymų, reguliavimo, kliento ir įmonės) būtų pateikti, kai reikia
  • Kaip pastatų paslaugų koordinatorius padėsite užtikrinti, kad M&E projektuotojai parengtų projektavimo programas, atitinkančias sutarties programos poreikius.
  • Pagalba, kai reikia, atrenkant ir skiriant M&E konsultantus projektuotojus ir projektuojant bei statant subrangovus
  •  Užtikrinti, kad statybai išleista M&E informacija būtų peržiūrėta visų sąsajų projektuotojų ir konstravimo komanda, iš dalies pakeista / patvirtinta prieš išduodant statybai ir atitiktų specifikaciją / sutartį.
  •  Užtikrinti, kad M&E projektai ir detalės būtų ekonomiškos ir neviršytų numatytos ar numatomos sąnaudos be rimtos priežasties ir atitiktų nurodytus ar išsamius kokybės reikalavimus.
  •  Užtikrinti, kad M&E projektas būtų patvirtintas baigus darbus
  • Įmonės H&S politikos laikymasis
  • Tinkamų sąnaudų ir įrengimo įrašų tvarkymas, įskaitant bandymų ir, jei reikia, paleidimo liudijimą
  • Atlikti M&E projektinių pasiūlymų sąnaudų patikras ir nedelsiant pranešti vyresniajai vadovybei apie rimtus nukrypimus
  • Užtikrinti, kad būtų atliktas rizikos vertinimas ir nustatyta visa rizika
  • Pagalba rengiant O&M vadovus užbaigus projektą
  • Statybos paslaugų koordinatorius užtikrins, kad specializuoti mechaniniai ir elektros subrangovai dirbtų griežtai pagal įmonės saugos valdymo sistemą ir visiškai laikytųsi visų jos reikalavimų.
  •  Išorinės gamybos skatinimas, siekiant užtikrinti, kad programos ir kokybės reikalavimai būtų pasiekti naudojant šiuolaikinius metodus
  •  Užtikrinti, kad būtų įdiegtos gamybos kontrolės priemonės, skirtos stebėti, teikti ataskaitas, atlikti lyginamąją analizę ir pagerinti našumą

Reikalavimai

  •  3 lygio statybos paslaugų inžinerijos, mechanikos inžinerijos, elektros inžinerijos ar lygiavertės kvalifikacijos
  • Anglų kalbos žinios
  • IPAF licencija
  • Statybos sektoriaus išmanymas kartu su patirtimi duomenų centruose / farmacijos / komercijos / pramonės ir kt.
  • Ankstesnis darbas M&E koordinatoriumi, pastatų paslaugų koordinatoriumi, M&E vadovu, pastatų paslaugų vadovu arba pastatų paslaugų inžinieriumi
  • Reikalingas ankstesnis pagrindinio rangovo ir M&E subrangovo išsilavinimas
  • Saugos ir saugos politikos bei gyvosios energijos praktikos supratimas ir teigiamos saugos vertybės bei elgesys

  • Visas socialines garantijas, legalus darbas Airijoje/Europoje
  • Paprastas įdarbinimo procesas (visi dokumentai pasirašomi internete)
  • Suteikiamas apgyvendinimas šalia darbo vietos ir transportas į/iš darbo
  • Sveikatos draudimas sveikatos priežiūrai;
  • Laiku mokama ir teisingą atlyginimą
  • Įmonės automobilis
  • Galimybę įgyti didelę tarptautinę patirtį ir tolimesnį profesinį tobulėjimą
  • Minimalus darbo laikas - 40 valandų per savaitę su galimais viršvalandžiais
  • Didelis tarptautinės rinkos lyderis, pagrindinis rangovas
  • Puikus paketas ir karjeros plėtros perspektyvos
  • Dideli prestižiniai projektai