Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #511734

ŠVOK sistemų montavimo specialistas/mokytojas/dėstytojas/lektorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jeigu turi praktinių žinių apie ŠVOK sistemų montavimą - esi žmogus, kurio ieškome!

Reikalavimai

Svarbiausia ŠVOK sistemų (ar dalies iš jų) išmanymas ir noras mokyti kitus.

  • Siūlome Tau motyvuojantį darbo užmokestį, augimo ir tobulėjimo ir idėjų realizavimo galimybes.
  • Esame lankstūs darbo grafiko atžvilgiu - galimas tiek nuolatinis darbas pilną darbo dieną, tiek valandinis dirbant pagal grafiką.
  • Galutinis darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Tavo patirties ir kompetencijų.

Jei susidomėjai, bet dvejoji arba kyla klausimų - nesikuklink, skambink!

Evelina

tel.: +370 60042646

Darbo skelbimo numeris
#511734

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. vasario 10 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 11 d.

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras moderni ir nuolat tobulėjanti švietimo įstaiga, turinti gilias tradicijas bei ilgametę mokymo patirtį. Mokymo centro veikla orientuota į viešojo intereso tenkinimą, plėtojant žmogiškuosius išteklius, padedant specialistams tobulėti ar integruotis naujoje profesinėje srityje, taip pat pagalba darbdaviams sprendžiant apsirūpinimo darbuotojais klausimus.
Mes mokome suaugusius siekiančius įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Padedame įmonėms apsirūpinti kvalifikuotais darbuotojais.
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre ruošiami įvairių statybinių profesijų specialistai (apdailos, mūro, betonavimo, stogų, pastatų apšiltinimo), statybinių mašinų operatoriai, kėlimo kranų priežiūros meistrai, darbų saugos specialistai, suvirintojai. Transporto skyriuje mokomi visų kategorijų vairuotojai, suteikiama vairuotojų profesinė kvalifikacija (95 kodas), vairuotojai vežantys pavojingus krovinius (ADR), autotransporto priemonių remonto šaltkalviai, autoelektrikai, šaltkalviai remontininkai ir kt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!