2022-07-29 11:26:48

Telia salono konsultantas (-ė) Vilniaus Akropolyje. Sėkmingai tapus pažangiu naujoku, išmokamas 300 eurų priedas.

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Aš esu Karolina, Vilniaus Akropolio salono vadovė. Šiuo metu ieškau bendražygio (-ės), kuris (-i) sustiprintų mano komandą savo talentu. Jeigu į gautas užduotis žiūri kaip į iššūkius, ne problemas, o pardavimai tau yra žavesį keliantis įtakos darymas – nekantrauju su tavimi susipažinti!


Tavo naujas iššūkis? 
Po pradinių mokymų - profesionalus klientų aptarnavimas bei informacijos teikimas apie įmonės produktus bei paslaugas ir, žinoma, jų pardavimas. Tau patikėsime atsakingą klientų sutarčių rengimą bei geriausios patirties klientams suteikimą dirbant mūsų prekybos salonuose ir bendraujant su klientais telefonu.
Prisijungus prie Telia komandos dirbsi įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi ne tik papildomas įmonės teikiamas naudas (papildomas sveikatos draudimas, lankstus darbo grafikas ir kt.) bet ir profesinio bei asmeninio augimo galimybes. 

Koks (-ia) esi Tu?
Būsi Telia veidas ir balsas, todėl tikimės, kad esi dėmesingas (-a) klientų patarėjas (-a) ir vadovaujiesi požiūriu, kad klientas – svarbiausia. Mėgsti greitą darbo tempą ir lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi. 

Tavo asmenybė:

 • Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą

 • Esi iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis

 • Gebi greitai užmegzti kontaktą su nepažįstamais žmonėmis ir lengvai randi bendrą kalbą su bet kuo


Tavo patirtis ir privalumai:

 • Ne mažesnė nei 2 metų sėkminga patirtis pardavimų ir aptarnavimo srityje

 • Užsienių kalbų mokėjimas (anglų k., rusų k.)

 • Greita reakcija, gebėjimas prisitaikyti nuolat kintančioje aplinkoje

 • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas

Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“ - tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį bei mėnesinį priedą, kuris priklauso nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų. Vidutiniškai mėnesinis atlyginimas siekia 1780 Eur (neatskaičius mokesčių) - bazinis atlygis prasideda nuo 700-850 Eur (neatskaičius mokesčių), o mėnesinio priedo vidurkis yra 1080 Eur (neatskaičius mokesčių). Sėkmingai tapus pažangiu naujoku, išmokamas 300 eurų priedas. Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;

 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;

 • Papildomos atostogų dienos;

 • Lanksčios darbo sąlygos;

 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;

 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;

 • 20 000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Telia salono komandos? Tuomet laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
 

Prisijunk prie Telia!