2022-07-29 11:26:48

Tinklo inžinierius (-ė) Interneto ir TV komandoje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Aš esu Evaldas Dervinis, vadovauju Telia Tinklo paslaugų komandai. Šiuo metu ieškau naujo komandos nario, kuris sustiprintų mūsų komandą savo talentu ir puikiais darbo rezultatais.

Tavo naujas iššūkis?

Tau patikėsime tinklo inžinieriaus pareigas Telia gyventojų ir verslo Interneto paslaugų administravime ir priežiūroje. Tikimės, kad tobulėsi ir tapsi kompetencijos centru tokiose srityse kaip masinių Internet paslaugų kokybės priežiūra ir administravimas, kibernetinių grėsmių identifikavimas ir sudėtingų problemų identifikavimas ir šalinimas bei visų šių veiklų koordinavimas ir efektyvinimas.

Reikalavimai

Koks (-ia) esi Tu?

Pasižymi analitiniu mąstymu ir orientacija į efektyvų bei kokybišką problemų sprendimą. Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, žinių dalinimasis, efektyvus laiko valdymas bei konfliktinių situacijų sprendimas yra Tau būdingos savybės.

Tavo asmenybė:
Inovatyvus ir analitiškas mąstymas;
Orientuotas į sprendimus;
Orientuotas į tikslą ir klientą;
Kruopštumas;
Žingeidumas.

Tavo patirtis ir privalumai:
Išsilavinimas telekomunikacijų srityje;
Specializacijos srities žinias patvirtinantys sertifikatai (CCNA, CCNP ar analogiški – būtu privalumas);
Supranti arba moki script‘avimo programavimo kalbas: python, perl, bash arba kt. būtų privalumas;
Esi ne tik komandos žaidėjas, bet ir greitai mokaisi savarankiškai bei pasižymi orientacija į kokybiškus darbo rezultatus;
Domėjimasis naujomis technologijų tendencijomis ir kryptimis bei sistemomis;
Anglų kalbos žinios.

Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Telia Tinklo paslaugų komandos? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 612 38052 (Benita).

Prisijunk prie Telia!