Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #403848

Transporto vadybininkas (jūriniai konteineriai)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Būsite atsakingi už:
Bendravimą su nuolatiniais klientais;
Krovinių vežimo organizavimas;
Iškilusių nesklandumų sprendimas.
Informacijos, reikalingos apie pervežimą, savalaikį bei išsamų suteikimą klientui.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Esate tvirtas bei reiklus sau ir darbo kokybei, terminams;
Turite patirties krovinių importo bei eksporto procesų valdyme;
Suvokiate uosto procesus, susijusius su jūrinių konteinerių pervežimais;
Kalbate anglų bei rusų kalbomis;
Esate lankstus bei puikiai sprendžiate iškilusias nestandartines situacijas.

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje, inovatyviai mąstančioje įmonėje;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą, atitinkantį sugebėjimus ir darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Logistikos procesų valdymas - Jūsų stipriausia kompetencija? Patinka dinamiškas darbas? Susisiekite:)

Darbo skelbimo numeris
#403848

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1400 - 1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. gegužės 27 d.
Įvestas:
2020 m. balandžio 28 d.

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Kazachstane, valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime jūrų, geležinkeliais, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Vertiname lojalumą ir atsidavimą įmonei. Kompanija plečia savo veiklą Lietuvoje ir darbui Klaipėdoje kviečiame prisijungti transporto vadybininką (jūrinių konteinerių pervežime), turintį darbo patirties logistikos procesų organizavime:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!