Vadybininkas Alytuje

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 317756

Darbo skelbimo numeris

317756

Darbo aprašymas

- Vairuotojų darbo koordinavimas;
- Užsakymų vykdymo organizavimas, kontrolė;
- Techninės įrangos eksploatavimo priežiūra / kontrolė;
- Bendravimas su klientais / viešosiomis institucijomis;
- Ataskaitų rengimas, duomenų vedimas;
- Padalinio tikslų įgyvendinimas;
- Įmonės atstovavimas darbą kontroliuojančių įstaigų susirinkimuose.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Puikūs derybiniai, komunikaciniai, bendradarbiavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
- Gebėjimas spręsti problemas – nestandartines situacijas;
- Užsienio kalbų anglų ir (ar) rusų mokėjimas būtų privalumas;
- Organizacinio pobūdžio darbo patirtis ne mažiau 2 m.

Įmonė siūlo

- Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
- Tobulėjimo galimybes;
- Visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 7 d.
Įvestas:
2017 m. spalio 9 d.

UAB "VSA Vilnius" - viena didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Turime didelę patirtį (nuo 1945 m.) šioje veiklos srityje. Šiandien savo paslaugas daugiausia siūlome ir teikiame Vilniaus miesto bei šioje teritorijoje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. Atlikdami savo kasdienį darbą stengiamės, kad Vilnius, viena gražiausių Europos sostinių, taptų ir viena švariausių.