Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #423308

Vadybininkas - langų ir durų matuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Langų, durų, pertvarų, balkonų ir garažo vartų matavimas, projektavimas;

Bendravimas su esamais bei naujais klientais biure ir objektuose;

Reikalavimai

Būtina patirtis ne mažiau 5 m. langų įmonėje, svarbiausia išmanyti langų speifiką, vartus ar duris matuoti išmokinsime.

Mokėjimas bendrauti, atsakingas požiūris į atliekamus darbus;

Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas, tikslumas;

Noras tobulėti.

Skambinkite tiesiogiai: tel 868726401

Įmonė siūlo

Gali būti kaip papildomas darbas;

Nedidelį ir draugišką kolektyvą šiuolaikiškoje įmonėje;

Visas karjeros galimybes;Mokymus ir tobulėjimą, seminarus ir kursus;

Priedus už kiekvieną pardavimą;

Lankstų darbo grafiką, gali būti kaip papildomas darbas;

Visas socialines garantijas;

Puikų atlyginimą ir priedus už atliktus darbus;

Kompiuterizuotą darbo vietą naudojantis tiek biure tiek pas klientą;

Specializuotas programas ir įrangą kurių pagalba lengva planuoti ir perduoti bei gauti reikalingą informaciją;

Kokybiškus darbo įrankius.

Darbo skelbimo numeris
#423308

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 24 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 26 d.

VIVA LANGAI - jau antrą dešimtmetį veikianti lietuviško kapitalo įmonė. Reikliam klientui siūlomi aukščiausios kokybės langai ir durys, garažo vartai, balkonai ir terasos.

Siūlome platų gaminių ir paslaugų spektrą, nuo projekto iki galutinio įrengimo kliento namuose, komercinėje patalpoje ar viešoje bendros paskirties vietoje.

Gaminiai atitinka aukščiausius vizualinius ir šiluminius parametrus.

Mes siūlome:
Plastikiniai langai ir durys
Vidaus pertvaros
Balkonų stiklinimas
Terasos
Šarvo durys
Garažo vartai

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!