Naujausi skelbimai

Verslo sistemų it konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 313703

Darbo skelbimo numeris

313703

Darbo aprašymas

-Vartotojų konsultavimas MS Dynamics Nav bei kitų Verslo sistemų taikymo klausimais;
-Instrukcijų vartotojams rengimas;
-Vartotojų mokymai, incidentų sprendimas;
-Pakeitimų poreikio surikimas, analizė;
-Vertinimas, bei derinimas su užsakovais;
-Verslo procesų automatizavimas naudojant verslo sistemas;
-Pakeitimų testavimo organizavimas, pakeitimų priėmimas į eksploataciją;
-Dalyvavimas veiklos projektų komandos darbe;
-IT projekto komandos valdymas.

Reikalavimai

-Ne žemesnis, kaip aukštasis neuniversitetinis technologijos mokslų ar socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas;
-Patirtis administruojant, eksploatuojant, vystant MS Dynamics NAV;
-Patirtis verslo sistemų diegimo projektuose;
-Sistemų vartotojų konsultavimo, mokymo patirtis;
-Veiklos procesų dokumentavimo, projektų valdymo patirtis būtų privalumas;
-Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
-MS Excel puikios žinios;
-MS Windows operacinių sistemų, kompiuterinės technikos pagrindai;
-Microsoft Office programų paketas;
-MS Dynamics NAV žinios būtų privalumas;
-Noras tobulėti ir mokytis;
-Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją, prisiimti atsakomybę, spręsti savarankiškai problemas;
-Komunikabilumas, gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
-MS MOF ar ITL žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

-Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
-Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
-Draugišką kolektyvą;
-Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 26 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 30 d.

"Vičiūnų" įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 12 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.