Vertinimo kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
1593 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome kruopštaus, iššūkių nebijančio komandos nario – Vertinimo kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojas; pareiginės algos koeficientas 9).

  • Darbo pobūdis - vertinti turto arba verslo vertinimo ataskaitų atitiktį Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymo nustatytiems reikalavimams, atlikti planinius ir neplaninius vertintojų ir vertinimo įmonių veiklos patikrinimus.
  • Siūlome galimybę dirbti su savo srities profesionalais ir įgyti puikios patirties.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija, studijų kryptis –ekonomika arba teisė, arba aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija ir 1 metų darbo patirtis ekonomikos arba teisės srityje

  • Anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu

  • Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt.

    Daugiau apie reikalavimus ir būsimas funkcijas https://avnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/karjeros-galimybes bei http://portalas.vtd.lt/lt/4/vtd-web-servisai/vtdkonkursai-319.html