Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1295269

Viešbučio kambarių tvarkytoja (-as) Norvegijoje (skubus išvykimas)

CVMarket.lt klientas
Norvegija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pabodo didmiesčio judesys ir jo skleidžiamas triukšmas?

Šiuo metu nedideliame viešbutyje, įsikūrusiame vaizdingoje vietoje šalia ežero (šiaurės Norvegijoje), ieškome kambarinių.

Šiame darbe jūs būsite atsakinga (-as) už:

  • Viešbučio kambarių bei bendrų viešbučio patalpų švaros užtikrinimą
  • Dalį darbo laiko reikės padėti padavėjams, po valgio nurinkti indus ir sutvarkyti patalpas.

Darbo trukmė: išvykimas nedelsiant, darbas iki kovo mėnesio su galimybe likti dirbti nuolat.

  • Jei šiuo metu esate Norvegijoje, mes jums galime pasiūlyti šį darbą jau šiandien :)

Reikalavimai

Mes iš jūsų tikimės:

  • Susikalbate anglų kalba (minimalios žinios);
  • Turite darbo patirties klientų aptarnavimo arba viešbučio paslaugų srityje;
  • Darbo greičio ir kruopštumo.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Nemokamai suteikiame apgyvendinimą, maitinimo bei kelionės išlaidas;
  • Visus mūsų darbuotojus draudžiame papildomu sveikatos draudimu viso darbo metu;
  • Socialines garantijas bei stažo kaupimąsi Norvegijoje (pajamų bei socialinio draudimo mokesčiai mokami Norvegijoje);
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): 2675-4132 eur.

Darbo skelbimo numeris
#1295269
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!