Viešbučio kambarių tvarkytoja (-as) Norvegijoje (skubus išvykimas)

CVMarket.lt klientas
Nuo 2675 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Pabodo didmiesčio judesys ir jo skleidžiamas triukšmas?

Šiuo metu nedideliame viešbutyje, įsikūrusiame vaizdingoje vietoje šalia ežero (šiaurės Norvegijoje), ieškome kambarinių.

Šiame darbe jūs būsite atsakinga (-as) už:

  • Viešbučio kambarių bei bendrų viešbučio patalpų švaros užtikrinimą
  • Dalį darbo laiko reikės padėti padavėjams, po valgio nurinkti indus ir sutvarkyti patalpas.

Darbo trukmė: išvykimas nedelsiant, darbas iki kovo mėnesio su galimybe likti dirbti nuolat.

  • Jei šiuo metu esate Norvegijoje, mes jums galime pasiūlyti šį darbą jau šiandien :)

Reikalavimai

Mes iš jūsų tikimės:

  • Susikalbate anglų kalba (minimalios žinios);
  • Turite darbo patirties klientų aptarnavimo arba viešbučio paslaugų srityje;
  • Darbo greičio ir kruopštumo.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Nemokamai suteikiame apgyvendinimą, maitinimo bei kelionės išlaidas;
  • Visus mūsų darbuotojus draudžiame papildomu sveikatos draudimu viso darbo metu;
  • Socialines garantijas bei stažo kaupimąsi Norvegijoje (pajamų bei socialinio draudimo mokesčiai mokami Norvegijoje);
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): 2675-4132 eur.