Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Vilkritis, UAB

| |
Vilkritis, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Granito g. 7
Įmonės svetainė: http://www.vilkritis.com
4 776
Vilkritis, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Granito g. 7
Telefonas: 852691102- Dalia
Įmonės svetainė:  http://www.vilkritis.com
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

UAB "VILKRITIS" įkurta 1999 metais. Įmonė specializuojasi produktų, naudojamų plastikinės produkcijos gamybos procesuose, platinime, pardavime, jų panaudojimo galimybių konsultacijose, naujų, progresyvių medžiagų kūrime ir gamyboje. Pradėję nuo kelių įmonių atstovavimo, šiandien turime savo partnerių tarpe solidų būrį stipriausių, moderniausias gamybines linijas turinčių polimerinių produktų, naudojamų plastikinės produkcijos gamyboje, įmonių. Naudodamasi savo įgyta patirtimi, sukauptomis žiniomis ir stipria gamybine - technine baze, galime įgyvendinti įvairius polimerinių mišinių, įvairiausių priedų, spalvotų bei techninių koncentratų, gamybos projektus. Per daugiau nei 15 metų UAB "VILKRITIS" augo ir tobulėjo, tokiu būdu užtikrintai įsitvirtino Lietuvos bei kaimyninių šalių rinkose.

Turėdama puikius partnerius, prisiimtiems įsipareigojimams įvykdyti, šiuolaikišką, sertifikuotą techninę-laboratorinę bazę, pažangų mokslinį-techninį personalą bei kompetetingą, kvalifikuotą šios srities profesionalų komandą, įmonė drąsiai ir lanksčiai imasi išspręsti pačius sudėtingiausius uždavinius ir problemas, iškilusias įvairiausiuose procesuose, plastikinės produkcijos gamyboje. Mūsų nuoširdus darbas, atsakingas, žmogiškas požiūris į klientą ir, aišku, patirtis, leido susiformuoti tarp mūsų partnerių ir klientų supratimu, pasitikėjimu ir atsakomybe grįstus santykius.

UAB “VILKRITIS“ darbuotojų nuolatos atliekamas rinkos bei naujų produktų monitoringas ir analizė, leidžia mūsų klientams visada būti įvykių ir informacijos centre. Išsaugodami egzistuojančią verslo etiką, pasitelkdami šiuolaikinio verslo schemas ir įrankius, nuolat plečiame savo veiklos ratą, nuolatos papildydami pateikiamų produktų sąrašą, tokiu būdu užtikrindami klientui nenutrūkstamą, platų, pagal jo pageidaujamus poreikius ir reikalavimus, produktų asortimentą.

Mūsų tikslas – abipusiai naudinga veikla, visose situacijose išliekant tikrais profesionalais.Įmonės darbo skelbimai

prieš 3 sav.
MECHANIKAS Vilkritis, UAB
700 - 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
MECHANIKAS Vilkritis, UAB • Vilnius
700 - 900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
prieš 3 sav.
TECHNOLOGAS Vilkritis, UAB
800 - 1400 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
TECHNOLOGAS Vilkritis, UAB • Vilnius
800 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 5 d.